فرامرز آصف - عروس مهتاب
مرجع کد آهنگ : ميهن کد

خردادیا بخونن ! - طلوع عشق

 
   

 

طلوع عشق
 

سارا

تمامی مطالب این وبلاگ رو تقدیم می کنم به همسر عزیزم که توی همه مشکلاتم مثل کوه پشت سرم ایستاده

» صفحه نخست
» عناوین مطالب وبلاگ
» مهر ٩۱ » اسفند ٩٠ » بهمن ٩٠ » دی ٩٠ » آذر ٩٠ » آبان ٩٠ » مهر ٩٠ » شهریور ٩٠ » امرداد ٩٠ » تیر ٩٠ » خرداد ٩٠ » اردیبهشت ٩٠ » فروردین ٩٠ » اسفند ۸٩
 
» دلتنگی
» ۱٠ مهر ۱۳٩۱
» ٢٥ اسفند ۱۳٩٠
» میلاد عشق
» احساس
» دل نوشته
» دل شکسته
» حسرت تنهایی
» شعر شب یلدا
» السلام علیک یا اباعبدالله (ع)
 

خردادیا بخونن ! ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

 

 

سلام عزیزانم . از خردادیای گل میخوام که نسبت به این طالع بینی برام پیغام بزارن و نظرات خودشون رو در مورد صحت این موارد بگن.

 

شخصیت کلی متولدین خرداد : متولد خرداد شخصیت دوگانه دارد . میتواند عقایدش را به سرعت تغیر دهد . عادت دارد کتاب را از آخر بخواند . او کتاب را جسته گریخته می خواند و این شیوه را در سایر موارد زندگی خود به کار می برد . آهسته و سریع حرف میزند و شنونده بسیار خوبی است . همیشه به موقعیت و وضعیت خود آگاه است . هیچ وقت نمی تواند چشم های خود را بیش از چند لحظه بر چیزی متمرکز کند . آدمی صمیمی ، مشتاق ، دلسوز و خون گرم است ، حرکاتش سریع تر از بقیه ، اما دلپذیر است ، راحت می تواند با صحبت و بحث ، خود را از هر وضعیت دشواری نجات بدهد . خیلی دیر پیر میشود . ابدا وقت شناس نیست . از کار یکنواخت و بدون خلاقیت متنفر است . فطرتا بی تاب و هیجان زده است . دلش می خواهد دائما محیط اطرافش را تغیر دهد و در غیر این صورت غمگین و افسرده می شود . نیت اصلی خود را کاملا پنهان می کند . روحیه انعطاف پذیری دارد و سخنران ماهری است . استعداد عجیبی در نویسندگی دارد و معمولا از اسم مستعار استفاده می کند . در قانع کردن دیگران استاد است . اهل افراط و تفریط است . او تیز بین و صاحب استعداد های بسیار است . بذله گو ، هوشیار ، زرنگ ، سیاستمدار و در کار خود ماهر است . در وجود او از صبر و شکیبایی خبری نیست . هیچوقت احساسات عمیق و واقعی خود را با کسی جز همراه خود در میان نمی گذارد . چیزی که متولد خرداد را از پای می اندازد فعالیت زیاد نیست ، بلکه یکنواختی و کسالت روحی است . استعداد زیادی برای دروغ گفتن و فریب دادن دارد ، ولی چون آدم آرمانگرایی است ، زندگی آلوده به جرم را نمی پسندد .  

دوستای خوبم متولد هر ماهی از سال هستید بیاید برام پیغام بزارید تا خصوصیات رفتاریتون رو  براتون بنویسم .

 


 

پيام هاي ديگران ()

 
 
» سارا
» مسعود گل محمدی
» فرشته نجات
» عشقم
» ساحل
» 69120
» قناری
» نگین
» شیما
» مگی
» ندا
» خان دایی
» سروناز شیراز
» سارا جون
» مژگان جون
» فرحناز جون
» سحر جون
» نسیمه جون
» دایی جون
» عاطی جون
» نیلوجون
» ماندانا جون
» دریای دل
» نکیسا
» سارا کوچولو
  RSS 2.0  

 

 

Weblog Template By Blog Skin

قالب وبلاگ