قانون جذب

تا به حال متوجه شده ای که گاهی آنچه را به آن احتیاج داری ناگهان از جایی که انتظارش را نداری سر میرسد ، مانند تلفنی نا منتظر؟ یا یکدفعه اتفاقی کسی را در خیابان میبینی که در فکرش بوده ای ؟ یا شاید یک مشتری حسابی یا شریک زندگی عالی به تورت خورده ، صرفا برای اینکه در زمانی مناسب در مکانی مناسب بوده ای ؟تمام این تجارب دال بر قانون جذب در زندگیت است .

آیا تا به حال در مورد افرادی شنیده ای که به طور مکرر در گیر مناسبتی بد می شوند و همیشه همه گله دارند که دائم همین مناسبات نصیبشان می شود ؟ قانون جذب برای این دسته ازآدم ها هم کار می کند .

قانون جذب تمام خواسته ها و نا خواسته ها را به تو تحویل می دهد . با خواندن این مطلب درک خواهی کرد که چرا و چطور این اتفاق می افتد .

تعداد زیادی لغت و اصطلاح هست که برداشت های قانون جذب را توصیف می کند و آنها به شرح زیر است :

_   پیش بینی نشده                                                           _   همزمانی

_   نعمت نا منتظر                                                           _   شانسی 

_   تصادفی                                                                   _   منظور شده 

_   قضا و قدر                                                               _   وقوع نا گهانی

_   کار ما

 

این متن به تو میگویید که چرا این رویداد ها پیش می آید . از همه مهم تر ، یاد می گیری چطور می توانی با درایتی بیشتر از قانون جذب استفاده کنی . قادر خواهی شد تمام آنچه که نیاز داری بدانی و انجام دهی  و داشته باشی ، به خود جذب کنی . بنابراین خواهی توانست بیشتر از آنچه را می خواهی کمتر از آنچه را نمی خواهی ، به دست آوری . و در نتیجه ، تو مشتری دلخواه ، شغل دلخواه ، ارتباط دلخواه ، تعطیلات دلخواه و پول بیشتر در زندگیت خواهی داشت و به تمام آرزو هایت خواهی رسید . راست می گم فقط کافیه یک بار امتحان کنی .

اگر بخوام یک تعریف از قانون جذب بگم بهتره که اینطور بگم : در زندگی همان چیز هایی را به سوی خود جذب کن که انرژی و حواس و توجهت را به آن معطوف می کنی "چه آن را بخواهی چه آن را نخواهی .

 

قانون جذب واژه ای تجملی یا سحر و جادوی عصر جدید نیست ، بلکه قانون طبیعت است که تک تک اتم های بدن تو به طور مداوم واکنش نشان می دهد ، چه متوجه باشی چه نه .

وقتی نوبت به انرژی خودت برسد ، ارتعاشات تو ( خلق و خو یا احساساتت ) یا مثبت است یا منفی .

در مورد این جمله فکر کن " او امواج خوبی از خودش ساطع می کند " هر انسانی امواج خوب یا بد دارد . در واقع ،ما دائم در حال ارتعاش هستیم . اگر تو ذوق زده ، خرسند ، قدر دان ، شاکر یا مفتخر باشی ، امواج مثبت بیرون می دهی و اگر عصبانی ، غمگین ، نا امید و سر خورده باشی و احساس بیهودگی ، بدبیاری یا شکست خوردگی کنی ، امواج منفی از خودت بیرون می دهی .

 

                                           ارتعاشات ( احساسات )

( مثبت )                                                                          ( منفی )

_   لذت                                                                                                  _   نا امیدی

_   عشق                                                                                                _   تنهایی

_   ذوق وشوق                                                                                       _   بیهودگی

_   وفور                                                                                                _   غصه

_   فخر و غرور                                                                                     _   سر در گمی

_   راحتی                                                                                              _   فشار عصبی

_   اعتماد به نفس                                                                                    _   خشم

_   مهر و محبت                                                                                      _   رنجش

 

بسیار مهم است که با ارتعاشات خود در تماس و از آن آگاه باشی ،چون آنچه را از خود ساطع می کنی ،قانون جذب بیشتر از همان را به تو برمی گرداند .

 

 

/ 5 نظر / 49 بازدید
امیر

سلام من امیر هستم از وبلاگ کامران و هومن وبتو اتفاقی پیدا کردم خیلی جالب و عالیه[دست] خوشحال میشم به منم سر بزنی [گل

سهیل

سلام دوست عزیز. وبلاگ قشنگ و زیبا داری. یک مسابقه گذاشتم در وبلاگم بیا جواب بده شاید درست گفتی و برنده یک بنر رایگان برای وبلاگت شدی که خودم طراحی میکنم. البته من برای این که ثابت بکنم مسابقه سر کاری نیست یک بنر طراحی کردم در مطلب دوم . زود بیا همون مطلب اول یک عکس هست بطور دقیق بگو اون عکس چیه. تا حالا هیچ کس جواب درست و کاملی نداده شاید تو برنده این مسابقه باشی......... جواب باید در صندوق نظرات داده شود................ با تشکر زود بیا نیای ناراحت میشم.............سهیل صادقی........... خدا نگهدار................

شیما

ساااااارررررررااااااا من جذب تو شدم.[عینک]

بي نشان

سلام ممنون که به من سر زدید فکر کنم عنوان مردسالاری یا زن سالاری را نخوندید ولی من فکر میکنم اختلاف نظرهامون خیلی بیشتره اگر یه چرخی توی وبلاگم بزنید متوجه خواهید شد در مورد قانون جذب هم حرفهایی دارم که شاید خوشتون نیاید پس فعلا نمی زنم

مسعود گل محمدی

سلام جذب ذوق و شوق دوست داشتن است فخر وغرور در عشق است راحتی در مهر ومحبت بدیگران است در جذب رنجش وجود نداردکه همه خوبی است سراپا نیکی به مهر است