عشق

حرف دل

امروزه بیشتر همسران به این فکر هستند که چگونه میتوانند با یکدیگر روابط خوبی بر قرار کرده و از زندگیشان لذت بیشتری ببرند .

کلید موفقیت در زندگی آنست که بخواهید در خود تغیری ایجاد کرده و زندگی تازه ای برای خود رقم بزنید .

هرگاه زندگیتان رانثار همسرتان کنید ، بیشترین لذت را از آن میبرید .

بدون توجه به گذشته ، زندگی جدیدی را آغاز کنید و ذهنتان را از افکار منفی خالی کنید .

برای شاد بودن لازم نیست تمام ویژگی های خوب را داشته باشید ، بلکه کافی است به یک طرز فکر نو برسید .

 

راه نفوذ در دلها

برای ایجاد روابط لازم است به برخی نکات در رابطه با چگونگی شروع صحبت ، لحن صدا ، طرز نگاه کردن ، گوش سپردن به همسرتان وگذشت توجه کنید .

با رعایت این نکات میتوانید در روابط با همسرتان فردی جذاب و دوست داشتنی باشید .

با ابراز محبت ،همسرتان را به خود علاقه مند می کنید .

انسان ها تشنه محبت هستند و از ابراز محبت به یکدیگر لذت می برند .

هرگز قدرت محبت را دست کم نگیرید و از هر فرصتی برای ابراز آن استفاده کنید .

سخاوتمندانه محبت بورزید که این بهترین راه برای ورود به قلب همسرتان است .

در محبت کردن پیش قدم شوید . زیرا در سایه محبت شما همسرتان اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند و خود را باور کرده و با شما صمیمی تر می شود .

برای ابراز محبت به روحیه همسرتان توجه کنید و ببینید چه شیوه ای را در ابراز محبت مناسب می داند تا از آن طریق او را مجذوب خود کنید .

 

 تادلی آتش نگیرد حرف جانسوزی نگوید        

                          

  آنچه که از دل بر آید ، لاجرم بر دل نشیند

 

آیه جهت آشتی نمودن :     به جهت آشتی کردن آیه 115 سوره انعام را سه بار بخوانید و بر روی آن کس بدمید . ( گنج های معنوی ، ص 214 )

به جهت آشتی دادن بین زن و شوهر :    به جهت ناسازگاری بین زن و شوهر هزار و یک مرتبه اسم مبارک  (یا ودود) را بخوانید رفع خواهد شد انشاالله . (گنج های معنوی ، ص 280 )

آیه به جهت محبت و دوستی :   از رسول اکرم (ص) روایت شده است هر که بخواهد کسی را به دوستی و محبت خود مایل سازد این آیه را خوانده به طعامی بدمد  و به او بخوراند که موثر خواهد بود . ( گنج های معنوی ، ص 210 )

/ 6 نظر / 13 بازدید
علی

واقعا زیباست نوشته هات همسر عریرم تو خود عشقی که همراه منی . تو سکوت منو فریاد منی [دست][قلب][ماچ][ماچ][قلب][قلب][چشمک]

شیما

سلام این مطلبت واقعا جالب بود استفاده کردم مرسی. ولی تورو خدا حالمونو بهم نزنید [سبز] یکم نوشابه برای هم باز کنید.[ابرو]

مسعود گل محمدی

سلام عشق بزرگترین واژه دل است که برای هرکس تعبیر خاصی دارد اما از ان بزرگتر وجود نداردقطعه ای دارم با عنوان اخر عشق لطفا مطالعه کنیدکه گفته ام عشق سراسیمگی دنیاست

مسعود گل محمدی

اين مطلب ازدكتر شريعتي است · من تو را دوست دارم.. دیگری تو را دوست دارد.. دیگری دیگری را دوست دارد.. و این چنین است که ما تنهاییم..

پایگاه خبری سبد نیوز (www.s‌a‌b‌ad‌news.com)

ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی پایگاه خبری سبد نیوز پس از ماه ها تحقیقات آکادمیک و میدانی به این نتیجه رسید که تنها در سه حوزه فرهنگ و هنر ، اقتصاد و فن آوری اطلاعات اخبار و رویدادهای گوناگون را از ده ها خبرگزاری ، روزنامه ها، سایت ، شبکه های ماهواره ای و... جمع آوری کند و در بخش ها و زیر مجموعه های تخصصی در اختیار علاقمندان بگذارد. چناچه شما نیز همچون هزاران کاربر دیگر دغدغه هایی از جنس هنری ، اقتصادی و یا آی تی دارید با ما همراه شوید و در صورت تمایل می توانید آخرین اخبار این پایگاه را در سایت و یا وبلاگ خود داشته باشید، کد اخبار سبد نیوز را از آدرس زیر در وبلاگ خود کپی کنید: http://www.s‌a‌b‌ad‌news.com/links.php با تشکر پایگاه خبری سبد نیوز www.s‌a‌b‌ad‌news.com