خردادیا بخونن !

 

 

سلام عزیزانم . از خردادیای گل میخوام که نسبت به این طالع بینی برام پیغام بزارن و نظرات خودشون رو در مورد صحت این موارد بگن.

 

شخصیت کلی متولدین خرداد: متولد خرداد شخصیت دوگانه دارد . میتواند عقایدش را به سرعت تغیر دهد . عادت دارد کتاب را از آخر بخواند . او کتاب را جسته گریخته می خواند و این شیوه را در سایر موارد زندگی خود به کار می برد . آهسته و سریع حرف میزند و شنونده بسیار خوبی است . همیشه به موقعیت و وضعیت خود آگاه است . هیچ وقت نمی تواند چشم های خود را بیش از چند لحظه بر چیزی متمرکز کند . آدمی صمیمی ، مشتاق ، دلسوز و خون گرم است ، حرکاتش سریع تر از بقیه ، اما دلپذیر است ، راحت می تواند با صحبت و بحث ، خود را از هر وضعیت دشواری نجات بدهد . خیلی دیر پیر میشود . ابدا وقت شناس نیست . از کار یکنواخت و بدون خلاقیت متنفر است . فطرتا بی تاب و هیجان زده است . دلش می خواهد دائما محیط اطرافش را تغیر دهد و در غیر این صورت غمگین و افسرده می شود . نیت اصلی خود را کاملا پنهان می کند . روحیه انعطاف پذیری دارد و سخنران ماهری است . استعداد عجیبی در نویسندگی دارد و معمولا از اسم مستعار استفاده می کند . در قانع کردن دیگران استاد است . اهل افراط و تفریط است . او تیز بین و صاحب استعداد های بسیار است . بذله گو ، هوشیار ، زرنگ ، سیاستمدار و در کار خود ماهر است . در وجود او از صبر و شکیبایی خبری نیست . هیچوقت احساسات عمیق و واقعی خود را با کسی جز همراه خود در میان نمی گذارد . چیزی که متولد خرداد را از پای می اندازد فعالیت زیاد نیست ، بلکه یکنواختی و کسالت روحی است . استعداد زیادی برای دروغ گفتن و فریب دادن دارد ، ولی چون آدم آرمانگرایی است ، زندگی آلوده به جرم را نمی پسندد .  

دوستای خوبم متولد هر ماهی از سال هستید بیاید برام پیغام بزارید تا خصوصیات رفتاریتون رو  براتون بنویسم .

 

/ 8 نظر / 58 بازدید
علی

سلام عزیزم . پس بهمنی ها چی ؟ خوشحال میشم برام بنویسی[ماچ][قلب]

مسعود گل محمدی

سلام بهمنی (علی اقا) ادم وقتی به شما بهمنیها نزدیک میشه باید یه کم ازتون فاصله بگیره چون بو ی دگرگونی و انقلاب میدید تازه اگه خواص اب انگور هم بهش اضافه کنیم میشه اصل تحول و دگرگونی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باچند ماهی فاصله از همین الان من نفر اولم که بهت می گم تولدت مبارک علی جون .

golnaz

khob bod man khordadiyam vali khob ye khordadi hamishe sokhanrane khobi nist be mohitesh kheyli bastegi dare dar har sorat mamnon

مصطفی

سلام ممنون از نظراتتون نسبت به متولدین خرداد واقعا برای من یکی موضوعاتتون جالب وزیبا بود وهر چیز از متولدین خرداد گفتین کاملا درست بود.با تشکر از شما

زینب

عالی بود عزیزم واقعا هرچیزی که در رایطه با خرداد گفتی راست بود.

shiva

kheyliiiiiiiiiiiiiiii aliiii booood daghighaaan haminaaaast ke goftiiiin mesiiiiiiiiiiiii[لبخند][تماس]